Camry Hand Blender CR 4621 Hand Blender 1000 W Number of speeds 2 Turbo mode Black/Stainless Steel
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4621
- Saadavus: 5
-
19€
Camry Hand Blender CR 4621 Hand Blender 1000 W Number of speeds 2 Turbo mode Black/Stainless Steel
| All | |
| Brutokaal | 0.95 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| mustmetallid | 0.70 g |
| Net weight master carton | 7.6 kg |
| Netokaal | 0.74 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 138.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | CR 4621 |
| Suur kann | 0.6 L |
| Taara kaal (kg) | 0.21 kg |
| Tare other | 65.00 g |
| Tare weight master carton | 0.586 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wooden | 1.10 g |
Sildid: camry hand blender cr 4621 hand blender 1000 w number of speeds 2 turbo mode blackstainless steel, cr 4621, camry, kasimikserid







