Camry | Kettle with a thermometer | CR 1344 | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360 rotational base | Cream
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1344 creme
- Saadavus: 5
-
25€
Camry | Kettle with a thermometer | CR 1344 | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Cream
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross height master carton | 460 mm |
| Gross weight | 1 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Juhtme pikkus | 0.75 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Net weight | 0.72 kg |
| Net weight master carton | 8 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 201.50 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 78.5 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Kettle with a thermometer |
| Producer product name | CR 1344 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 1.288 kg |
| Toote värv | Cream |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry kettle with a thermometer cr 1344 electric 2200 w 17 l stainless steel 360 rotational base cream, cr 1344 creme, camry, veekeetjad







