Camry Multi-capsule Espresso machine CR 4414 Pump pressure 19 bar Ground/Capsule 1450 W White/Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4414
- Saadavus: 5
-
100€
Camry Multi-capsule Espresso machine CR 4414 Pump pressure 19 bar Ground/Capsule 1450 W White/Black
| All | |
| Brutokaal | 4.05 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 420 mm |
| Kohvimasina tüüp | Ground/Capsule |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Muud funktsioonid | 9 types of coffee in one machine |
| Netokaal | 2.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1319.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Producer product family | Multi-capsule Espresso machine |
| Producer product name | CR 4414 |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Taara kaal (kg) | 1.56 kg |
| Toote värv | White/Black |
| Veemahuti suurus | 0.6 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.026334 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: camry multi-capsule espresso machine cr 4414 pump pressure 19 bar groundcapsule 1450 w whiteblack, cr 4414, camry, kohvimasinad ja kohvi








