Camry | Portable Cooler | CR 8061 | 40 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
- TootjadCamry
- Mudel: CR 8061
- Saadavus: 5
-
111€
Camry | Portable Cooler | CR 8061 | 40 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Eritunnused | COOL-WARM switch |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Gross weight | 10.201 kg |
| Gross width (mm) | 520 mm |
| Maht | 40 L |
| Muud funktsioonid | Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 58W. Power supply DC 12V heating consumes 40W/cooling 48. |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2201.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Portable Cooler |
| Producer product name | CR 8061 |
| Sisendpinge | 12 V |
| Tare weight (kg) | 2.201 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.11544 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

