Camry | Portable mini radio | CR 1905 | Alarm function | Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1905
- Saadavus: 5
-
24€
Camry | Portable mini radio | CR 1905 | Alarm function | Black
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| AM preset stations | 520-1710 kHz |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | 87.5-108 MHz |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Portable mini radio |
| Producer product name | CR 1905 |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




