Camry Steam Iron CR 5036 3400 W, Water tank capacity 360 ml, Continuous steam 50 g/min, Black/Gold
- TootjadCamry
- Mudel: CR 5036
- Saadavus: 5
-
25€
Camry Steam Iron CR 5036 3400 W, Water tank capacity 360 ml, Continuous steam 50 g/min, Black/Gold
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 1.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 335.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 545.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtme pikkus | 1.5 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.06 m |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Pinge | 220-240 V |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | CR 5036 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Black/Gold |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 360 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry steam iron cr 5036 3400 w, water tank capacity 360 ml, continuous steam 50 gmin, blackgold, cr 5036, camry, triikrauad




