Camry | Travel kettle | CR 1265 | Electric | 750 W | 0.5 L | Plastic | Green
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1265
- Saadavus: 2
-
21€
Camry | Travel kettle | CR 1265 | Electric | 750 W | 0.5 L | Plastic | Green
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.635 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Maht | 0.5 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 518 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 135.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Travel kettle |
| Producer product name | CR 1265 |
| Tare weight (kg) | 0.135 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | No |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry travel kettle cr 1265 electric 750 w 05 l plastic green, cr 1265, camry, veekeetjad










