Camry Bluetooth Radio CR 1183 16 W, AUX in, Wooden
| All | |
| Alarmifunktsioon | No |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 125 mm |
| Brutokaal | 1.49 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205 mm |
| Brutolaius (mm) | 290 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross width master carton | 500 mm |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Korduse funktsioon | No |
| Maht (m3) | 0.00743125 m |
| Muud funktsioonid | USB playback (MP3, FLAC) Playing SD card (MP3, FLAC) Memory for 50 stations Watch |
| Net weight master carton | 5.96 kg |
| Netokaal | 0.868 kg |
| NFC features | No |
| Paber/Papp | 430.00 g |
| Producer product family | Bluetooth Radio |
| Producer product name | CR 1183 |
| RMS-nimivõimsus | 16 W |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.622 kg |
| Tare weight master carton | 0.619 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Wooden |
| Tuuneri tüüp | Digital |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry bluetooth radio cr 1183 16 w, aux in, wooden, cr 1183, camry, mikro-muusikakeskused







