Camry | Boiler | CR 1267 | Electric | 950 W | 8.8 L | Stainless steel | Stainless steel
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1267
- Saadavus: 4
-
67€
Camry | Boiler | CR 1267 | Electric | 950 W | 8.8 L | Stainless steel | Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross weight | 2.5 kg |
| Gross width (mm) | 285 mm |
| Maht | 8.8 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Hold function. Heatproof handles and tap. |
| Net weight | 1.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 950.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Boiler |
| Producer product name | CR 1267 |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Temperatuuriseadete arv | Temperature regulation 30-100degrees |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 950 W |
| Volume (m3) | 0.038019 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry boiler cr 1267 electric 950 w 88 l stainless steel stainless steel, cr 1267, camry, veekeetjad







