Camry CR 1251 Standard kettle, Glass, Glass/Black, 2000 W, 360 rotational base, 1.7 L
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1251w
- Saadavus: 2
-
16€
Camry CR 1251 Standard kettle, Glass, Glass/Black, 2000 W, 360° rotational base, 1.7 L
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 205 mm |
| Brutokaal | 1.213 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 250 mm |
| Brutolaius (mm) | 170 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross height master carton | 510 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht | 1.7 L |
| Maht (m3) | 0.0087125 m |
| Materjal | Glass |
| Net weight master carton | 7.278 kg |
| Netokaal | 1.033 kg |
| Paber/Papp | 176 g |
| Palette Qty | 174 pc(s) |
| Päritoluriik | China |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4 g |
| Producer product name | CR 1251 |
| Tare weight master carton | 1.001 kg |
| Toote värv | Glass/Black |
| Tüüp | Standard kettle |
| Võimsus | 2000 W |
Sildid: camry cr 1251 standard kettle, glass, glassblack, 2000 w, 360 rotational base, 17 l, cr 1251w, camry, veekeetjad

