Camry CR 2257 Hair dryer, 1400W, White Camry
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 368 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry cr 2257 hair dryer, 1400w, white camry, cr 2257, camry, foonid

