Camry | CR 7747 | Bathroom heater | 2000 W | Number of power levels 2 | White | IPX 2
- TootjadCamry
- Mudel: CR 7747
- Saadavus: 1
-
41€
Camry | CR 7747 | Bathroom heater | 2000 W | Number of power levels 2 | White | IPX 2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 338.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 16.30 kg |
| Gross width (mm) | 348.00 mm |
| IP klass | IPX 2 |
| Muud funktsioonid | LCD display Wall mounted device Two heating levels 1400W, 2000W |
| Net weight | 13.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 61 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product name | CR 7747 |
| Remote control | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Bathroom heater |
| Võimsus | 2000 W |
| Võimsusastete arv | 2 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry cr 7747 bathroom heater 2000 w number of power levels 2 white ipx 2, cr 7747, camry, kutteseadmed







