Camry | Hand mixer | CR 4220w | Hand Mixer | 300 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4220 white
- Saadavus: 4
-
20€
Camry | Hand mixer | CR 4220w | Hand Mixer | 300 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Mixing Whipping foam Kneading the dough |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross depth master carton | 337 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross height master carton | 445 mm |
| Gross weight | 1.309 kg |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Gross width master carton | 227 mm |
| Hakkija | No |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Minihakkija | No |
| Mõõtetops | No |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Net weight | 0.919 kg |
| Net weight master carton | 7.854 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| PET | 90.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Hand mixer |
| Producer product name | CR 4220w |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Tare weight master carton | 0.579 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Set of stainless steel hooks and beaters |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.0048762 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

