Camry | Kettle | CR 1253 | With electronic control | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360 rotational base | Stainless steel
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1253
- Saadavus: 5
-
26€
Camry | Kettle | CR 1253 | With electronic control | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Stainless steel
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height (mm) | 232 mm |
| Gross height master carton | 490 mm |
| Gross weight | 1.263 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Anti-calc filter. Sound signal at startup and after boiling. Temperature support for 2h at 85C. Temperature range 60,70,80,90 C. |
| Net weight | 0.753 kg |
| Net weight master carton | 7.578 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 510.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | CR 1253 |
| Tare weight (kg) | 0.51 kg |
| Tare weight master carton | 1.2 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 4 |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | With electronic control |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.0103588 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry kettle cr 1253 with electronic control 2200 w 17 l stainless steel 360 rotational base stainless steel, cr 1253, camry, veekeetjad















