Camry | Kettle | CR 1255 | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | White
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1255 white
- Saadavus: 4
-
16€
Camry | Kettle | CR 1255 | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross depth master carton | 535 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross weight | 0.916 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.616 kg |
| Net weight master carton | 5.496 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 210 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | CR 1255 |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Tare weight master carton | 0.84 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.0069615 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry kettle cr 1255 standard 2200 w 17 l plastic 360 rotational base white, cr 1255 white, camry, veekeetjad





