Camry | Multi-capsule espresso machine | CR 4414bb | Pump pressure 19 bar | Capsule | 1450 W | Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4414bb
- Saadavus: 3
-
102€
Camry | Multi-capsule espresso machine | CR 4414bb | Pump pressure 19 bar | Capsule | 1450 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Capsule |
| Kõrgus | 25.5 cm |
| Laius | 9.7 cm |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Muud funktsioonid | Short heat up time to work: 20 seconds Durable housing material: ABS plastic |
| Net weight | 2.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 305.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Multi-capsule espresso machine |
| Producer product name | CR 4414bb |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 26.5 cm |
| Tare weight (kg) | 2.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.6 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










