Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 5 | Energy e
- TootjadCandy
- Mudel: CDPH 2L1049W-01
- Saadavus: 1
-
307€
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 5 | Energy efficiency class E | White
| All | |
| 3rd basket | No |
| AquaStop-funktsioon | No |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 75 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 42.35 kg |
| Gross width (mm) | 485.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kontrolli tüüp | LED |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | Condenser |
| Laius | 45 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 49 dB |
| Net weight | 38.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3546.00 g |
| Plastic (No PET) | 394.00 g |
| Pooltäituvuse programm | Yes |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | CDPH 2L1049W-01 |
| Programmide arv | 5 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 58 cm |
| Tare weight (kg) | 3.94 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 9 h |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








