Candy Dishwasher | CF 5C6F0B | Free standing | Width 59.7 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy effic
- TootjadCandy
- Mudel: CF 5C6F0B
- Saadavus: 3
-
458€
Candy Dishwasher | CF 5C6F0B | Free standing | Width 59.7 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy efficiency class C | Display | Black
| All | |
| 3rd basket | No |
| AquaStop-funktsioon | No |
| Asukohtade arvu seadistamine | 15 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 75 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 676.00 mm |
| Gross height (mm) | 896.00 mm |
| Gross weight | 49.90 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Jääkaja näidik | Yes |
| Kiirpesu | No |
| Kontrolli tüüp | 4 Digit |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | Condenser |
| Laius | 59.7 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 46 dB |
| Muud funktsioonid | Connectivity: Advanced remote control and extra content (Wi-Fi + Bluetooth) |
| Net weight | 48.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1525.00 g |
| Plastic (No PET) | 175.00 g |
| Pooltäituvuse programm | Yes |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | CF 5C6F0B |
| Programmide arv | 8 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 59.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.75 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 23 h |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |









