Candy Dishwasher | CP 6E51LW | Table | Width 55 cm | Number of place settings 6 | Number of programs 5 | Energy efficiency class
- TootjadCandy
- Mudel: CP 6E51LW
- Saadavus: 5
-
280€
Candy Dishwasher | CP 6E51LW | Table | Width 55 cm | Number of place settings 6 | Number of programs 5 | Energy efficiency class E | White
| All | |
| 3rd basket | No |
| AquaSensor-funktsioon | No |
| AquaStop-funktsioon | No |
| Asukohtade arvu seadistamine | 6 |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 55 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 512.00 mm |
| Gross weight | 25.70 kg |
| Gross width (mm) | 596.00 mm |
| Kiirpesu | No |
| Kõrgus | 44.3 cm |
| Laius | 55 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | D |
| Müratase | 51 dB |
| Net weight | 24.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1530.00 g |
| Plastic (No PET) | 170.00 g |
| Pooltäituvuse programm | Yes |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | CP 6E51LW |
| Programmide arv | 5 |
| Reguleeritavad jalad | No |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 50.1 cm |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Table |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 9 h |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








