Candy Hob | CTP32SC/E1 | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black
- TootjadCandy
- Mudel: CTP32SC/E1
- Saadavus: 2
-
200€
Candy Hob | CTP32SC/E1 | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 610.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 392.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 5.6 cm |
| Laius | 28.8 cm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Pealispinna tüüp | Vetroceramic |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | CTP32SC/E1 |
| Sügavus | 52 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 1800/2000 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |


