Candy Hob | CVW6BB | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 4 | Knobs | Black
- TootjadCandy
- Mudel: CVW6BB
- Saadavus: 1
-
164€
Candy Hob | CVW6BB | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 4 | Knobs | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220 V |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 12.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Knobs |
| Kõrgus | 9.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Materjal | Tempered glass |
| Net weight | 11.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | CVW6BB |
| Sügavus | 51 cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gas on glass |
| Võimsus | 1000/1750/2700 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |






