Candy Hood | CBT625/2X/1 | Telescopic | Energy efficiency class B | Width 60 cm | 332 m /h | Mechanical | LED | Stainless steel
- TootjadCandy
- Mudel: CBT625/2X/1
- Saadavus: 1
-
92€
Candy Hood | CBT625/2X/1 | Telescopic | Energy efficiency class B | Width 60 cm | 332 m³/h | Mechanical | LED | Stainless steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 27 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 8.10 kg |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus ilma korstnata | 17.6 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 332 m /h |
| Müratase | 50 dB |
| Net weight | 7.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | CBT625/2X/1 |
| Sügavus | 28 cm |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Telescopic |
| Valgustõhususe klass | A |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





