Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Double Door | Height 114 cm | Fridge net capacity
- TootjadCandy
- Mudel: CDH1S313EW
- Saadavus: 2
-
231€
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Double Door | Height 114 cm | Fridge net capacity 89 L | Freezer net capacity 28 L | 40 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 165 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 1224.00 mm |
| Gross weight | 31.00 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanic |
| Kõrgus | 114 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 89 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 48 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 28.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 117 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | CDH1S313EW |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 28 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavus | 50 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Double Door |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.34 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: candy refrigerator cdh1s313ew energy efficiency class e free standing double door height 114 cm fridge net capacity, cdh1s313ew, candy, kulmikud




