Candy | Refrigerator | COT1S45EW | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 84 cm | Fridge net capacity 91 L
- TootjadCandy
- Mudel: COT1S45EW
- Saadavus: 5
-
163€
Candy | Refrigerator | COT1S45EW | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 84 cm | Fridge net capacity 91 L | Freezer net capacity 15 L | 39 dB | White
| All | |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 595.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 28.10 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Jäävalmistaja | No |
| Juhtpaneel | Mechanic |
| Käepide(med) | Comfortable integrated handle |
| Kõrgus | 84 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 91 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 50 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 25.30 kg |
| Neto kogumahutavus | 106 L |
| Niiskuskontroll | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2180.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 530.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | COT1S45EW |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 15 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Sügavus | 57 cm |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 90.00 g |










