Candy | RO4 H7A2TCERX-S | Dryer Machine | Energy efficiency class A++ | Front loading | 7 kg | TFT | Depth 46.5 cm | Wi-Fi | Gre
- TootjadCandy
- Mudel: RO4 H7A2TCERX-S
- Saadavus: 1
-
611€
Candy | RO4 H7A2TCERX-S | Dryer Machine | Energy efficiency class A++ | Front loading | 7 kg | TFT | Depth 46.5 cm | Wi-Fi | Grey
| All | |
| Aastane energiakulu | 212 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 39.50 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 7 kg |
| Laius | 59.6 cm |
| Müratase | 67 dB |
| Muud funktsioonid | Memory function Voice control Kg Detector |
| Net weight | 37.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| PET | 270.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | RO4 H7A2TCERX-S |
| Programmide arv | 15+1 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 46.5 cm |
| Tare other | 223.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Grey |
| Trumli maht | 99 L |
| Trumli materjal | Inox |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| Wooden | 217.00 g |
Sildid: candy ro4 h7a2tcerx-s dryer machine energy efficiency class a front loading 7 kg tft depth 465 cm wi-fi gre, ro4 h7a2tcerx-s, candy, kuivatid




