Canon PIXMA TR4756i | Inkjet | Colour | Multifunction printer | A4/Legal | Wi-Fi | White
- TootjadCanon
- Mudel: 5074C046
- Saadavus: 5
-
86€
Canon PIXMA TR4756i | Inkjet | Colour | Multifunction printer | A4/Legal | Wi-Fi | White
| All | |
| Arvutivaba kopeerimine | Yes |
| Automaatvähendus | Yes |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 438.00 mm |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gross width (mm) | 592.00 mm |
| Kahepoolne printimine | Yes |
| Maksimaalne käidutsükkel | 1200 lehek lge kuus |
| Maksimaalne printimissuurus | A4/Legal |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 120 lehti |
| Mitmeotstarbelise salve meediumitüübid | Envelopes, plain paper, labels, greeting cards, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, luster paper, semi-gloss photo paper, coloured paper, magnetic photo paper, restickable photo paper |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Mopria Print Service, Wireless direct printing |
| Net weight | 5.80 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 1200 DPI |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Canon |
| Producer product name | PIXMA TR4756i |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardliidesed | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote tüüp | Multifunction printer |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Võrguvalmidus | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: canon pixma tr4756i inkjet colour multifunction printer a4legal wi-fi white, 5074c046, canon, multifunktsionaalsed printerid





