Canon | Printer | I-SENSYS MF752Cdw II | Laser | Colour | 3-in-1 | A4 | Wi-Fi | White
- TootjadCanon
- Mudel: 7185C013
- Saadavus: 4
-
475€
Canon | Printer | I-SENSYS MF752Cdw II | Laser | Colour | 3-in-1 | A4 | Wi-Fi | White
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 25.30 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 23.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Canon |
| Producer product family | Printer |
| Producer product name | I-SENSYS MF752Cdw II |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | 3-in-1 |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |




