Canon Scanner CanoScan LiDE 300 Flatbed
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 420.00 mm |
| Brutokaal | 4.552 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 310.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 90.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kahepoolne skaneerimine | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | USB 2.0 |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Netokaal | 1.26 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 2400 x 4800 DPI |
| Paber/Papp | 2943.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 349.00 g |
| Producer product family | Scanner |
| Producer product name | CanoScan LiDE 300 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Flatbed |
| Taara kaal (kg) | 3.292 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: canon scanner canoscan lide 300 flatbed, 2995c010, canon, skannerid

