Canvio Advance | HDTCA20EG3AA | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Green
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTCA20EG3AA
- Saadavus: 5
-
122€
Canvio Advance | HDTCA20EG3AA | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 112 mm |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Gross weight | 0.228 kg |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Net weight | 0.106 kg |
| Net weight master carton | 1.14 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 2250 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 122 g |
| Plastic (No PET) | 37.50 g |
| Producer | Toshiba |
| Producer product family | Canvio Advance |
| Producer product name | HDTCA20EG3AA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.038 kg |
| Toote värv | Green |
| Volume (m3) | 0.00061712 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: canvio advance hdtca20eg3aa 2000 gb 25 usb 32 gen1 green, hdtca20eg3aa, toshiba, valised salvestusseadmed






