Canvio Advance | HDTCA40EK3CA | 4000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Black
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTCA40EK3CA
- Saadavus: 5
-
187€
Canvio Advance | HDTCA40EK3CA | 4000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 111.00 mm |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross height master carton | 161 mm |
| Gross weight | 0.288 kg |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Gross width master carton | 123 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Net weight | 0.205 kg |
| Net weight master carton | 1.44 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 2125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 83.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.50 g |
| Producer | Toshiba |
| Producer product family | Canvio Advance |
| Producer product name | HDTCA40EK3CA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.041 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00061161 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: canvio advance hdtca40ek3ca 4000 gb 25 usb 32 gen1 black, hdtca40ek3ca, toshiba, valised salvestusseadmed








