Carlo Gavazzi | Smart Power Meter, 3 phase, up to 65A | EM340 MID certificate
- TootjadCarlo Gavazzi
- Mudel: EM340DINAV23XS1PFB
- Saadavus: 5
-
206€
Carlo Gavazzi | Smart Power Meter, 3 phase, up to 65A | EM340 MID certificate
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 132 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1861 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Carlo Gavazzi |
| Producer product family | Smart Power Meter, 3 phase, up to 65A |
| Producer product name | EM340 MID certificate |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tehnilised omadused | Intelligent charging power control 3-phase smart power meter for wallbox power management DIN rail mounting |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00092862 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: carlo gavazzi smart power meter, 3 phase, up to 65a em340 mid certificate, em340dinav23xs1pfb, carlo gavazzi, elektriliikurite laadijad

