Case Logic | Portable Hard Drive Case
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Crush-resistant molded EVA protects portable hard drive Interior elastic strap to secure portable hard drive in place Inner pocket storage for cord Zippered closure Unique ribbed molding details on exterior & interior Fits most 2.5 portable hard drives |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross depth master carton | 300 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Gross weight | 0.951 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Kaal | 85 g |
| Kõrgus | 135 cm |
| Laius | 89 cm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 15.2 cm |
| Materjal | Molded EVA Foam |
| Mõõdud (l x s x k) | Interior dimension: 8.5 x 2.4 x 12.5cm mm |
| Net weight | 0.713 kg |
| Net weight master carton | 5.7 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 1044 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 238 g |
| Producer | Case Logic |
| Producer product name | Portable Hard Drive Case |
| Sügavus | 30 cm |
| Tare weight (kg) | 0.238 kg |
| Tare weight master carton | 0.043 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | 2.5" HDD |
| Volume (m3) | 0.00063 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: case logic portable hard drive case, ehdc101 black, case logic, lisaseadmed







