Caso 01875 HOT 7 Turbo Hot water dispenser, Capacity 2.7 L, Black/Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01875
- Saadavus: 4
-
143€
Caso 01875 HOT 7 Turbo Hot water dispenser, Capacity 2.7 L, Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 2.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 310.00 g |
| Producer | Caso |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso 01875 hot 7 turbo hot water dispenser, capacity 27 l, blackstainless steel, 01875, caso, veekeetjad

