Caso | 1656 | 435 W | Milk frother | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Hot & Cold |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross depth master carton | 305 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 1.043 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Kaal | 700 g g |
| Kõrgus | 19.5 cm |
| Laius | 9.7 cm |
| Maht | 100-200ml GB |
| Mõõdud (l x s x k) | 97 x 195 mm mm |
| Muud funktsioonid | Design milk frother for creamy froth (cold & hot), Ideal for Latte Macchiato, hot chocolate, Cappuccino or Frapp , Milk froth within a very short time, Perfect for small portions of milk froth, Transparent lid and 360 base station, No burning due to doubl |
| Net weight | 0.327 kg |
| Net weight master carton | 4.172 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 480 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 505.00 g |
| Plastic (No PET) | 211.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product name | 1656 |
| Sügavus | 9.7 cm |
| Tare weight (kg) | 0.716 kg |
| Tare weight master carton | 0.244 kg |
| Toite tüüp | 230V 50 Hz |
| Toiteallikas | 230V 50 Hz W |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Milk frother |
| Vahustaja mahutavus | 100 ml |
| Võimsus | 435 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso 1656 435 w milk frother black, 01656, caso, piimavahustajad


