Caso | Coffee and spice grinder | 1831 | 200 W | Number of cups 4-8 pc(s) | Pulse function | Stainless steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01831
- Saadavus: 5
-
42€
Caso | Coffee and spice grinder | 1831 | 200 W | Number of cups 4-8 pc(s) | Pulse function | Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross height (mm) | 247 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross weight | 1.341 kg |
| Gross width (mm) | 127 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Electric coffee bean grinder with stainless steel cup with 2-fold blade suitable for grinding and crushing of coffee. Incl. a further stainless steel cup with a 4-fold blade that is ideal for the processing of nuts, pesto, herbs and spices etc. |
| Net weight | 0.607 kg |
| Net weight master carton | 5.364 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 344 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 462.00 g |
| Plastic (No PET) | 272.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Coffee and spice grinder |
| Producer product name | 1831 |
| Roostevabast terasest terad | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.734 kg |
| Tare weight master carton | 0.34 kg |
| Tasside arv | 4-8 pc(s) |
| Toote värv | Stainless steel |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.003921125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso coffee and spice grinder 1831 200 w number of cups 4-8 pcs pulse function stainless steel, 01831, caso, kohviveskid

