Caso | Compact oven | Bake & Style 26 Touch | Easy Clean | Compact | 1500 W | Silver
- TootjadCaso
- Mudel: 02979
- Saadavus: 4
-
205€
Caso | Compact oven | Bake & Style 26 Touch | Easy Clean | Compact | 1500 W | Silver
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ahju suurus | Compact |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 26 L |
| Ahjude arv | 1 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 570 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| Gross weight | 14.4 kg |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Kaal | 8.7 kg |
| Karbikujundus | Free standing |
| Kontrolli tüüp | Sensor touch |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 48 cm |
| mustmetallid | 10.00 g |
| Muud funktsioonid | Ideal for baking, roasting, crisping and grilling |
| Net weight | 12.915 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1385 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Compact oven |
| Producer product name | Bake & Style 26 Touch |
| Puhastamise tüüp | Easy Clean |
| Sertifikaat | GS/CE |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 40 cm |
| Tare weight (kg) | 1.485 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Grill rack, rotisserie, non-stick baking tray and practical removal aids for grill rack and rotisserie + Including robust pizza stone (30 cm) for crispy baking results |
| Toote värv | Silver |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.106134 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso compact oven bake style 26 touch easy clean compact 1500 w silver, 02979, caso, miniahjud

