Caso Crema & Choco Milk frother, LED Display, 360 base station, Inox
- TootjadCaso
- Mudel: 01666
- Saadavus: 4
-
82€
Caso Crema & Choco Milk frother, LED Display, 360° base station, Inox
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 295 mm |
| Brutokaal | 1.55 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160 mm |
| Brutolaius (mm) | 160 mm |
| Funktsioonid | Hot milk foam for extra foamy cappuccino Hot milk foam for latte macchiato Cold milk foam for e.g. iced coffee, frapp Hot milk for e.g. latte, cocoa, hot chocolate |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 335 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Maht | 0,35 L |
| Maht (m3) | 0.007552 m |
| Materjal | Stainless steel housing with heat-insulating handle |
| Mõõdud (l x s x k) | 165 x 125 x 220 mm |
| Muud funktsioonid | LED function display and intuitive one-touch operation. Transparent lid and 360 base station in smart black. |
| Net weight master carton | 6.2 kg |
| Netokaal | 1.049 kg |
| Paber/Papp | 495.00 g |
| Piimaanuma mahutavus | 350 ml |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 6.00 g |
| Producer product family | Crema & Choco Milk frother |
| Producer product name | 01666 |
| Sertifikaat | GS/CE |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojendatava piima kogus | 350 ml |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 0.6 kg |
| Toote värv | Black |
| Vahustaja mahutavus | 250 ml |
| Võimsus | 500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso crema choco milk frother, led display, 360 base station, inox, 01666, caso, piimavahustajad








