Caso | Electric 2in1 chopper | UZ 200 | Stainless steel | 200 W
- TootjadCaso
- Mudel: 01749
- Saadavus: 3
-
43€
Caso | Electric 2in1 chopper | UZ 200 | Stainless steel | 200 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross height master carton | 328 mm |
| Gross weight | 1.406 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Stainless steel |
| Metal aluminum | 8 g |
| Muud funktsioonid | Container with 2-bladed stainless steel fly cutter: Perfect as a grinder for coffee, dried herbs / spices. Container with 4-bladed stainless steel cutter: Ideal as a chopper and grinder for nuts, onions, vegetables, fruit, etc. |
| Net weight | 0.955 kg |
| Net weight master carton | 5.592 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 260 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 443 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Electric 2in1 chopper |
| Producer product name | UZ 200 |
| Tare weight (kg) | 0.451 kg |
| Tare weight master carton | 0.449 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.005394 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso electric 2in1 chopper uz 200 stainless steel 200 w, 01749, caso, loikurid










