Caso Glass Vacuum Container with Plastic Lid | VacuBoxx Eco M | Transparent
- TootjadCaso
- Mudel: 01166
- Saadavus: 4
-
19€
Caso Glass Vacuum Container with Plastic Lid | VacuBoxx Eco M | Transparent
| All | |
| Depth | 12.5 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Height | 8.2 cm |
| Kaasas lõikur | No |
| Korpuse materjal | Glass |
| Maht | 0.8 L |
| Märgutuli | No |
| Muud funktsioonid | Glass container and lid dishwasher and freezer safe (down to -18 C) Safe freezing of food and finished dishes (vacuum reduces freezer burn) |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 434 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Glass Vacuum Container with Plastic Lid |
| Producer product name | VacuBoxx Eco M |
| Sisemine rullmahuti | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Temperatuuri kontrollimine | No |
| Toote värv | Transparent |
| Tüüp | Vacuum Container |
| Volume (m3) | 0.001989 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 17.2 cm |
Sildid: caso glass vacuum container with plastic lid vacuboxx eco m transparent, 01166, caso, vaakumpakendaja





