Caso | Hob | ProGourmet 3500 | Table top | Number of burners/cooking zones 2 | Sensor touch display | Timer | Black | Display
- TootjadCaso
- Mudel: 02233
- Saadavus: 5
-
211€
Caso | Hob | ProGourmet 3500 | Table top | Number of burners/cooking zones 2 | Sensor touch display | Timer | Black | Display
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 583 mm |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross height master carton | 435 mm |
| Gross weight | 5.8 kg |
| Gross width (mm) | 93 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Juhtimise paigutus | Top front |
| Kontrolli tüüp | Sensor touch display |
| Kõrgus | 6 cm |
| Laius | 54.5 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Glass ceramic all-glass surface |
| Muud funktsioonid | Precision cooking with Smart Control : 12 temperature and power levels |
| Net weight | 4.366 kg |
| Net weight master carton | 11.6 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Panni tuvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1327.00 g |
| Plastic (No PET) | 107.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | ProGourmet 3500 |
| Raami tüüp | Silver |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sügavus | 36 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.434 kg |
| Tare weight master carton | 0.873 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table top |
| Võimsus | 3500 W |
| Võimsusastete arv | 12 |
| Volume (m3) | 0.02222979 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: caso hob progourmet 3500 table top number of burnerscooking zones 2 sensor touch display timer black display, 02233, caso, pliidiplaadid

