Caso Taste & Style Duo Thermo Design coffee maker with two insulated jugs, Capacity 10 cups, Black/Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01845
- Saadavus: 2
-
106€
Caso Taste & Style Duo Thermo Design coffee maker with two insulated jugs, Capacity 10 cups, Black/Stainless Steel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 300.00 mm |
| Brutokaal | 3.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 385.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 220.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 2.30 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso taste style duo thermo design coffee maker with two insulated jugs, capacity 10 cups, blackstainless steel, 01845, caso, kohvimasinad ja kohvi

