Caso Wine Cooler WineDeluxe WD 41 Energy efficiency class G, Built-in, Bottles capacity 41, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 07714
- Saadavus: 3
-
2 334€
Caso Wine Cooler WineDeluxe WD 41 Energy efficiency class G, Built-in, Bottles capacity 41, Black
| All | |
| Avatud ukse alarm | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 620.00 mm |
| Brutokaal | 44.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 910.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 650.00 mm |
| Ekraan | Yes |
| Energiatõhususe klass | G |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 89.2 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maht (m3) | 0.37 m |
| mustmetallid | 100.00 g |
| Muud funktsioonid | Compressor Technology Via the integrated Wi-Fi module with the CASO app Controllable from anywhere Handleless Push-to-open door Soft-close Hettich hinges for quiet and smooth closing 3-layer insulated glass with UV filter for optimum aroma protection |
| Netokaal | 42.60 kg |
| Paber/Papp | 1300.00 g |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| PET | 750.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 700.00 g |
| Producer product family | Wine Cooler |
| Producer product name | WineDeluxe WD 41 |
| Pudelite mahutavus | 41 |
| Riiulite arv | 6 |
| Riiulite materjal | Wood |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 57.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Temperatuur | 5 - 20 C |
| Temperatuuride arv | 2 |
| Toote tüüp | Built-in |
| Toote värv | Black |
| Ülessulatamise funktsioon | Not specified |
| Uste arv | 1 |
| Võimsus | 120 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:1:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 800.00 g |
Sildid: caso wine cooler winedeluxe wd 41 energy efficiency class g, built-in, bottles capacity 41, black, 07714, caso, kulmikud






