Caso 00674 Wine Cooler WineChef Duo, Up to 122 bottles, Compressor Technology, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 00674
- Saadavus: 1
-
2 593€
Caso 00674 Wine Cooler WineChef Duo, Up to 122 bottles, Compressor Technology, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 1765.00 mm |
| Gross weight | 125.33 kg |
| Gross width (mm) | 1000.00 mm |
| Metal aluminum | 205.00 g |
| Net weight | 117.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4706.00 g |
| Plastic (No PET) | 2500.00 g |
| Producer | Caso |
| Tare weight (kg) | 7.41 kg |
| Volume (m3) | 1.20 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso 00674 wine cooler winechef duo, up to 122 bottles, compressor technology, black, 00674, caso, sugavkulmikud

