Caso 1830 Stainless steel, Number of cups 8 pc(s), 200 W W
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Brutokaal | 1.20 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kaal | 940 g |
| Kaane ohulüliti | Yes |
| Kõrgus | 20.4 cm |
| Laius | 10.5 cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 105 x 105 x 204 mm mm |
| Muud funktsioonid | Suitable to grind and chop coffee, nuts, and spices Pulse switch with transparent lid and stainless steel case Stainless steel housing & stainless steel blade Fills about 4 8 cups Safety function: can only be used with the lid on Individual grinding degre |
| Netokaal | 0.90 kg |
| Pinge | 220-240V~ 50/60 Hz V |
| Producer product name | 1830 |
| Roostevabast terasest terad | Yes |
| Sügavus | 10.5 cm |
| Tasside arv | 8 pc(s) |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Electric coffee grinder |
| Võimsus | 200 W W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 200 W |
Sildid: caso 1830 stainless steel, number of cups 8 pcs, 200 w w, 01830, caso, kohviveskid




