Caso Bar Vacuum sealer VC11 Power 120 W, Temperature control, Stainless steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01369
- Saadavus: 5
-
73€
Caso Bar Vacuum sealer VC11 Power 120 W, Temperature control, Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 1.70 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Kaasas lõikur | Yes |
| Metal | 13.00 g |
| Muud funktsioonid | Manual sealing time settings (dry & moist). Electronic temperature monitoring of weld seam. |
| Netokaal | 1.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 237.00 g |
| Producer product family | Bar Vacuum sealer |
| Producer product name | VC11 |
| Rulli laius | 30 cm |
| Sisemine rullmahuti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 10 vacuum bags 20 x 30 cm |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Vacuum Sealers |
| Vaakumkamber | Integrated |
| Võimsus | 120 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso bar vacuum sealer vc11 power 120 w, temperature control, stainless steel, 01369, caso, vaakumpakendaja




