Caso CM 1300 Crepes maker 1300 W Number of pastry 1 Crepe Black
- TootjadCaso
- Mudel: 02930
- Saadavus: 5
-
62€
Caso CM 1300 Crepes maker 1300 W Number of pastry 1 Crepe Black
| All | |
| Brutokaal | 2.443 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| Gross height master carton | 414 mm |
| Gross width (mm) | 136 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Kõrgus | 10 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 33 cm |
| Lukuga käepide | No |
| Materjal | High quality non-stick coating |
| Muud funktsioonid | Extra large baking sheet with 33 cm in diameter. LED temperature indicator. 8-heat levels with a practical regulator. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 4.886 kg |
| Netokaal | 1.409 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 874.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer product family | CM 1300 |
| Producer product name | Crepes maker |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Crepe |
| Sügavus | 35.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.034 kg |
| Tare weight master carton | 0.786 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Batter spreader and wooden cr pes turner |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Crepe maker |
| Võileibade arv | 1 |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.01989 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: caso cm 1300 crepes maker 1300 w number of pastry 1 crepe black, 02930, caso, vahvlikupsetajad










