Caso HW 666 Inox | Turbo Hot Water Dispenser | Electric | 2200-2600 W | 2.7 L | Plastic/Stainless Steel | Stainless steel/Black
- TootjadCaso
- Mudel: 01876
- Saadavus: 5
-
148€
Caso HW 666 Inox | Turbo Hot Water Dispenser | Electric | 2200-2600 W | 2.7 L | Plastic/Stainless Steel | Stainless steel/Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 3.28 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Maht | 2.7 L |
| Materjal | Plastic/Stainless Steel |
| Metal aluminum | 1.00 g |
| Muud funktsioonid | Sensor-Touch with LED-display |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 879.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Turbo Hot Water Dispenser |
| Producer product name | HW 666 Inox |
| Tare weight (kg) | 0.88 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 7 |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2200-2600 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









