CATA CAMPANA Hood GK 4500 X, B, Width 51 cm, Max 360 m /h, LED, Sand | CATA
- TootjadCATA
- Mudel: 02039306
- Saadavus: 1
-
116€
CATA CAMPANA Hood GK 4500 X, B, Width 51 cm, Max 360 m³/h, LED, Sand | CATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | CATA |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata campana hood gk 4500 x, b, width 51 cm, max 360 m h, led, sand cata, 02039306, cata, ohupuhastid

