CATA Hood | CAMPANA TFH 6830 GWH | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 795 m /h | Touch control | LED | Wh
- TootjadCATA
- Mudel: 02010101
- Saadavus: 2
-
198€
CATA Hood | CAMPANA TFH 6830 GWH | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 795 m³/h | Touch control | LED | White
| All | |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+++ |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 16.70 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Kiiruste arv | 5+TURBO |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 795 m /h |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | CAMPANA TFH 6830 GWH |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | No |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Telescopic |
| Valgustõhususe klass | B |
| Volume (m3) | 0.078771 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







