CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 645 m /h | Mechanical control | CSLED | White
- TootjadCATA
- Mudel: 02030005
- Saadavus: 5
-
156€
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 645 m³/h | Mechanical control | CSLED | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 89 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Äratõmbetõhususe klass | D |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Filtrite arv | 2 pc(s) |
| Gross depth (mm) | 555.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 8.42 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical control |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | CSLED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 645 m /h |
| Mootor kaasa arvatud | Yes |
| Mootori tüüp | BT2 |
| Müratase | 65 dB |
| Net weight | 7.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | GT-PLUS 45 WH/M |
| Puutejuhtimine | No |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Rasvafiltri tüüp | Metallic |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Rõhk (Pa) | 270 Pa |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe klass | A |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata hood gt-plus 45 whm canopy energy efficiency class c width 60 cm 645 m h mechanical control csled white, 02030005, cata, ohupuhastid





